پرش لینک ها

طراحی سایت فروشگاهی

تخصص گروه حضورمدیا ، طراحی وب سایت های با رابط کاربری زیبا و جذاب ، عرضه و معرفی محصول به شکل کاملا صادقانه و دقیق ، برجسته کردن نقاط ممتاز و متمایز محصول می باشد.

بیل گیتس ، خالق مایکروسافت معتقد است کسب و کاری که تجارت الکترونیک نداشته باشد اصلا وجود ندارد. گاهی می بینیم با وجود اینکه فروشگاهی ، محصولات با قیمت و کیفیت مناسب تری نسبت به رقبا ارائه می کند اما از محبوبیت و فروش کافی برخوردار نیست.  برخی از فروشندگان دیجیتال مارکتینگ ها تصور می کنند که چون در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند دیگر نیازی به وب سایت ندارند ، در صورتی که تنوع و امکانات سایت ها را هیچ گاه نمی توان با امکانات محدود ِ شبکه های اجتماعی قیاس کرد.

عرضه و معرفی محصول شما در آنلاین شاپ ها می تواند موجب توسعه روابط با طیف گسترده ای از توزیع کنندگان ، تولید کنندگان ، گروه هدف یا مشتری شود و در بازاریابی آنلاین ، این یک استراتژی مناسب ، کم آسیب ، کم ریسک و حیاتی است.
فرآیند ایمیل مارکتینگ ، درگاه های پرداخت اینترنتی ، دریافت سود مستقیم از فروش ، امنیت و جلوگیری از حمله های سایبری از مزایای وب سایت فروشگاهی نسبت به سوشال مدیاها است.
شرح و معرفی محصول ، ایجاد آگاهی بیشتر ، فضای مناسب برای جلب اعتماد مشتری ، جذب مشتریان ثابت و کاربران محلی ، از امکانات یک سایت فروشگاهی حرفه ای می باشد.
کمک به خرید بهتر و اعتماد دیگر کاربران با به کارگیری نظرسنجی و رضایت مشتریان پیشین از استفاده ی محصول امکان پذیر است.
بالا بردن رتبه ی سئو و افزایش بازدید و فروش با تولید محتوای تخصصی و منحصر به فرد میسر است.
به کارگیری تکنیک های تخصصی تولید محتوا با لینک سازی اصولی ، ایجاد محتوای آموزش دهنده مانند وب سایت ” شرکت لکسوس ”  ، محتوای داستان وار و سرگرم کننده “شرکت لگو” جذاب و تشویق کننده “سایت دیجی کالا”  موجب بالا بردن رتبه ی سئو و بازدهی بیشتر وب سایت شما می شود.
رابط کاربری ِ سایت شما برای مشتری ، نمایانگر اعتبار ِ فعالیت کاری شماست .
تخصص گروه حضورمدیا ، طراحی وب سایت های با رابط کاربری زیبا و جذاب ، عرضه و معرفی محصول به شکل کاملا صادقانه و دقیق ، برجسته کردن نقاط ممتاز و متمایز محصول می باشد.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت کلیک کنید.

اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما برای شروع تغییر تماس بگیریم.
error: کپی رایت مجاز نیست!!!