پرش لینک ها

ساخت لوگوموشن

وقتی یک لوگو را تبدیل به یک فایل ویدیویی همراه با صوت، گرافیکی زیبا و متحرک میکنیم ، یک لوگو موشن متولد میشود.

لوگوموشن به تثبیت هویت لوگوی شما به صورت حرفه ای در ذهن مخاطب کمک شایانی میکند، روشی برای معرفی بهتر و جذاب تر یک برند است که موجب پیشرفت و رشد شما خواهد شد.
وقتی یک لوگو را تبدیل به یک فایل ویدیویی همراه با صوت،  گرافیکی زیبا و متحرک میکنیم ، یک لوگو موشن متولد میشود.
در واقع یک برند بی جان را با لوگوموشن روح میبخشیم و به آن هویتی می دهیم که باعث ارتباط موثر مخاطب می شود و برای تاثیر گزاری بیشتر باید از ابزارهای حرفه ای در این کار استفاده کنیم .

لوگوموشن ها به صورت دوبعدی و کارتونی، سه بعدی و حرفه ای تر و لوگو موشن ها با قالب های آماده طراحی میشوند.
در واقع ساخت لوگوموشن برای برندتان، موجب افزایش پرستیژ کاری شما شده و مخاطب را برآن می دارد که شما شرکتی معتبرهستید که از ابزار های ترند و تبلیغات به روز برای گسترش کار خود استفاده میکنید تا بیشتر به چشم مخاطب بیایید و بهتر دیده شوید و البته قابل ذکر است که تصاویر متحرک ماندگاری بیشتر در ذهن و یاد مخاطب خواهد داشت.
لوگوموشن، آرم برند شما را به صورت جذاب تر در قالب یک ویدیو به مخاطبتان معرفی می کند که می توانید در آن داستان شروع کسب و کار یا آدرس و تلفن و راه های ارتباطی خود را در آن به صورت اشاره و نماد استفاده کنید.
این ویدئو چند ثانیه ای از برندتان، به معرفی بصری شما به صورت متحرک میپردازد که سادگی لوگوی شما را می  گیرد و کاری حرفه ای و درتعامل با مشتری ارائه می دهد.
لوگوموشن ها شاخه ای جذاب و پرطرفدار از موشن گرافیک ها هستند که میتوان با ساخت آن ها برای یک برند در همان ثانیه های اول، توجه بیننده را به آن جلب کرد و برندتان را با ارزش ترجلوه داد وموجب ایجاد حس مثبت در مشتری نسبت به برند می شود.
مانند هر ویدئوی دیگری لوگوموشن ها هم شخصیت اصلی دارند که اینجا لوگوی شما، شخصیت اصلی است که هویت برندتان را با جذابیت بیشتری به بیننده معرفی می کند.
شما با ساخت لوگوموشن، آرم برند خود را زنده و پویا می کنید.

error: کپی رایت مجاز نیست!!!