پرش لینک ها

طراحی سایت و سئو

رسیدن به ترافیک بیشتر، جذب اعضای جدیدتر، افزایش نرخ مشارکت، شناسایی نیازهای مشتری، شناسایی بازار هدف، طراحی مناسب و به روز مستلزم طراحی سایت شما توسط یک گروه حرفه ای است.

خدمات طراحی و بهینه سازی سایت

در این نوع طراحی ، از قالب ها و دموهایی که از قبل طراحی و کدنویسی شده است، برای شما استفاده می شود. پس از انتخاب طرح توسط شما رنگ بندی مد نظر ، تصاویر و مطالب شما وارد وبسایت می‌شود. اگر در ابتدای راه اندازی یک فروشگاه و تجارت آنلاین هستید، بهترین گزینه برای شما سایت آماده است زیرا هزینه راه اندازی این سایت‌ها به مراتب کمتر از سایت اختصاصی است.

در این نوع طراحی، ابتدا طرح اولیه ظاهر سایت ( اصطلاحا UI) توسط گرافیست  طراحی می‌شود. طراحی با توجه به برند و نوع شغل شما انجام می‌شود. طرح گرافیکی پس از تایید توسط شما، توسط طراح سایت ساخته می شود.این نوع طراحی برای برند های مطرح توصیه می‌شود.

سرعت از موثرترین فاکتورها در عصر دیجیتال می باشد. لازمه ی دیده شدن محتوای سایت شما بهینه بودن سرعت آن می باشد. سرعت بالاتر موجب دریافت حس بهتر و القای تجربه دلنشین تر به کاربر در بازدید از سایت می شود. عدم بهینه سازی عملکرد وب سایت ها در زمینه سرعت ، به حذف ِ کسب و کارهای آنلاین می انجامد . بارگزاری سریع از بالاترین فاکتور های بازدهی در سایت ها می باشد.

کسب و کارها همیشه در مواجهه با چالش ها از مسیرهای پرفراز و نشیبی عبور می کنند. نیاز هر سایتی در زمینه های گوناگون گسترش و رونق آن است. محتوای سایت ، خلاقیت ، هماهنگی و سبک و سیاق ظاهری ، تاثیر مستقیمی در افزایش بازدید برای کسب جایگاه بالاتر میان رقبا دارد. با توجه به رویکردهای موتورهای جستجو در حوزه دیجیتال ، شما برای رسیدن به هدف ، نیاز به محتوای سئو شده ، با کیفیت و به روز و منظم توسط گروهی مجرب خواهید داشت.

مراحل طراحی سایت

1 1

مرحله یکم

نیازسنجی

مهم‌ترین قدم در ابتدای یک پروژه، استخراج نیازمندی‌ها است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کرده و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد.

2 2

مرحله دوم

بررسی محتوا

مرحله بعد، محتوای سایت شما را بررسی و تحلیل می‌کنیم. این محتوا میتواند شامل متن، تصاویر، لوگو، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد.

3 3

مرحله سوم

پیشنهاد اولیه

در این مرحله اگر مایل به استفاده از طرح های آماده باشید، این طرح ها برای شما ارسال می‌شود تا کار طراحی سایت برای شما آغاز شود.

4 4

مرحله چهارم

اجرای پروژه

در این مرحله وارد قسمت کدنویسی و پیاده سازی طرح بر بستر وب می‌شویم. با رعایت تمام استاندارد های W3Schools و SEO پروژه شما را پیاده سازی می‌کنیم.

5 5

مرحله پنجم

انجام اصلاحات

اگر نیاز به اصلاح طراحی و مطالب باشد در این مرحله انجام می‌شود. تا 3 مرحله تغییرات در این مرحله به صورت رایگان انجام می‌شود.

6 6

مرحله ششم

تحویل پنل و آموزش

بعد از اتمام طراحی، در صورت لزوم ، یک جلسه آموزشی به صورت حضوری یا در قالب یک آموزش ویدئویی یا متنی، برای آموزش پنل مدیریت سایت برگزار می‌گردد.

error: کپی رایت مجاز نیست!!!