پرش لینک ها

تیم متخصص ما

با اعضای حرفه ای تیم حضورمدیا آشنا شوید

درباره ما

استودیو حضورمدیا با هدف ارائه خدمات رسانه‌ای و تبلیغاتی به شرکت‌ها و صنایع در سال 1398 تاسیس گردید و تاکنون در  زمینه‌های مختلفی با شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف همکاری داشته است، حضورمدیا با وجود کارشناسان متعدد در زمینه‌های طراحی سایت، گرافیک، تولید‌ محتوا، خدمات هوش مصنوعی، تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی، ساخت لوگوموشن و موشن‌گرافیک ، عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی و … فعال می‌باشد، لذا با وجود این کارشناسان قادر است نیازهای تبلیغاتی همه صنایع و شرکت‌ها از جمله صنایع بسته‌بندی، صنایع کاغذ و چاپ، صنایع تولیدی و … را از صفر تا صد پشتیبانی کند.


امیر حسین فتحعلی زاده 

مدیر حضورمدیا

سخن مدیریت

در عصر حاضر با توجه به تخصصی شدن همه عرصه‌های زندگی انسان‌ها و دیجیتالی شدن اقتصاد، نیاز به حضور گروه‌های رسانه‌ای جهت تعاملات رسانه‌ای پررنگ به وضوه دیده می‌شود.
با در نظرگرفتن این موضوع و داشتن نگاه رسانه‌ای به نیازهای جامعه، به همراه جمعی از متخصصین و فعالان عرصه، رسانه حضورمدیا تاسیس شد.
این گروه فرهنگی رسانه‌ای در نظر دارد تا خدمات جامع خود را در عرصه تولید محتوا جهت پشتیبانی رسانه‌ای از حوزه‌های گوناگون اقتصادی و فرهنگی با محوریت حمایت از تولید ملی و اقتصاد دانش بنیان ارائه نماید.

من الله التوفيق
فتحعلی زاده مدیریت گروه فرهنگی رسانه ای حضور مدیا

0 +
راه حل
0 +
همکاری با نهادها
0 %
بازخورد مثبت
0 +
مشتری

همکاران حضور مدیا

علیرضا اعرابی

کارشناس سایت و سئو

سکینه فتحی

کارشناس طراحی سایت

مصطفی سروی قمصری

گرافیست

مجتبی جمالی تبار

نویسنده و کارشناس تولید محتوا

زهره عابدی

ویراستار

امیر حسین تاج بخش

گرافیست

مشتریان نام آشنایی که به حضورمدیا اعتماد کرده اند

این فهرست مهم برندهایی است که در طول فعالیت 3 ساله حضورمدیا ، به ما اعتماد کرده اند .برای مشاهده به بخش نمونه کارها مراجعه فرمایید.

لوگوی محراب نقش کاشان
لوگوی شهدای ناجا
لوگوی انصار القرآن
لوگوی آبروان
لوگوی سازمان بسیج سازندگی
لوگوی آیات رویش
لوگوی هیئت علی بن موسی الرضا
لوگوی خیمه مهدوی
لوگوی قرارگاه شهید فخار

درخواست همکاری در استودیو حضورمدیا

چنانچه علاقمند به فعالیت در استودیو حضورمدیا می‌باشید، می‌توانید با پر کردن فرم و توضیح مختصر درباره‌ی تخصص و مهارت خود، درخواست خود را انجام دهید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و در صورت توافق، همکاری صمیمانه ای با یکدیگر داشته باشیم.

فرم زیر را جهت در خواست همکاری پرکنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
error: کپی رایت مجاز نیست!!!