پرش لینک ها

بهینه سازی سرعت و سئو

عدم بهینه سازی عملکرد وب سایت ها در زمینه سرعت ، به حذف ِ کسب و کارهای آنلاین می انجامد . بارگزاری سریع از بالاترین فاکتور های بازدهی در سایت ها است.

سرعت از موثرترین فاکتورها در عصر دیجیتال می باشد. لازمه ی دیده شدن محتوای سایت شما،  بهینه بودن سرعت آن می باشد. سرعت بالاتر موجب دریافت حس بهتر و القای تجربه دلنشین تر به کاربر در بازدید از سایت می شود.
عدم بهینه سازی عملکرد وب سایت ها در زمینه سرعت ، به حذف ِ کسب و کارهای آنلاین می انجامد . بارگزاری سریع از بالاترین فاکتور های بازدهی در سایت ها است.

کسب و کارها همیشه در مواجهه با چالش ها از مسیرهای پرفراز و نشیبی عبور می کنند. نیاز هر سایتی در زمینه های گوناگون گسترش و رونق آن است. محتوای سایت ، خلاقیت ، هماهنگی و سبک و سیاق ظاهری ، تاثیر مستقیمی در افزایش بازدید برای کسب جایگاه بالاتر میان رقبا دارد.
 با توجه به رویکردهای موتورهای جستجو در حوزه دیجیتال ، شما برای رسیدن به هدف ، نیاز به محتوای سئو شده ، با کیفیت و به روز و منظم توسط گروهی با تجربه و مجرب خواهید داشت.

بهترین تجربه کاربر در استفاده از وب سایت ها زمانی تحقق می یابد که سرعت صفحه به حد کافی بالا باشد. سرعت بارگزاری یک صفحه یک مزیت رقابتی برای مشاغل آنلاین به حساب می آید، می توان گفت سرعت وب سایت، رابطه مستقیمی با فروش و جذب مشتری خواهد داشت و باعث جذاب بودن تجربه خرید آنلاین و یا استفاده از خدمات شما و در نهایت موفقیت کسب و کارتان است.
نرخ کلیک، زمان سپری شدن، خوانش مفید و آمار ترک سایت، لینک های داخلی و خارجی، کیفیت بک لینک ها، ترافیک و رقابتی بودن کلمات کلیدی و مرتبط، برچسب های عنوان و سازگاری با موبایل همه در مفهوم سئو برای پیشی گرفتن از رقبای خود، شما را یاری خواهد داد.

سئو انواع مختلفی دارد که در بین سئوکاران، به سئوی کلاه سفید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری یاد می شود.
در سئوی کلاه سفید، از روش های تولید محتوای بسیار عالی و مرتبط، سئوی کدهای سایت و سرعت بالای آن بهره می بریم.
در سئوی کلاه سیاه، با روشهای مختلفی ، موتورهای جستجو را فریب می دهیم تا سئوی سایت بالا برود، این سبک ریسک بسیار بالایی دارد، اگر موتور جستجو به تقلب در افزایش بازدید، پی ببرد، سایت شامل جریمه خواهد گشت.
سئوی خاکستری، ترکیبی از سئو سفید و سیاه است ، به عنوان مثال محتوای بسیار خوب و مرتبطی در سایت قرار داده اما لینک سازی خارجی بیش از اندازه انجام شود، در این نوع سئو، احتمال اینکه موتورهای جستجو پی به این تقلب ببرند کمتر است.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت کلیک کنید.

اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما برای شروع تغییر تماس بگیریم.
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
error: کپی رایت مجاز نیست!!!