پرش لینک ها

بازاریابی ویدئویی

با ساخت ویدیو می‌توانیم احساس مخاطب را با برند درگیر کنیم و به ارتباط موثر دست یابیم تا در حافظه ی او ماندگاری بیشتری داشته باشیم که این ماندگاری منجر به خرید مداوم از برند خواهد شد.

در سال های اخیر ساخت ویدیو مارکتینگ‌ها، به اهمیت بسیار بالایی در تبلیغات دست یافته است و می‌توان با قاطعیت گفت یکی از عوامل بسیار مهم در موفقیت برند و محصول به شمار می آید.
برای دستیابی به مخاطب بیشتر و راهنمایی مشتریان، نیاز به تعامل درست با مصرف کننده، از راه‌های مختلف خصوصا شبکه‌های اجتماعی داریم که با استفاده از بازاریابی ویدیویی می‌توانیم به هدف خود دست یابیم.
برای تولید این ویدیوها نیاز به سناریو، کارگردانی، تصویربرداری و تدوین داریم، در ادامه، انتشار درست با سنجش موقعیت زمانی، انتخاب مکان انتشار و درآخر تحلیل آمار و عملکرد ویدیو در زمینه بازدیدها، نرخ کلیک و نرخ تبدیل اولویت ما است.

برای تولید این ویدیوها باید به خوبی از نیاز‌ها و خواسته‌های بازار هدف برای انتقال پیام برند آگاهی داشته باشیم و نوع ویدیو هم باید کاملا بررسی شود تا بدانیم که باید از کدام  درون مایه (طنز، اجتماعی، آموزشی، کنفرانسی، دمو، انیمیشنی و…) استفاده کنیم. البته کیفیت تولید محتوا اهمیت بسیاری در رونده دیده شدن دارد و حتی می‌توان ضعف کیفیت ویدیو را با محتوای جذاب بپوشانیم.
در ساخت محتوای ویدیو باید به هدف و استراتژی در ساخت ویدیو و البته هزینه‌ی ساخت آن توجه کنیم، بسته به این معیار با انتخاب المان های درست، برای ساخت ویدیو کوتاه یا بلند و مستند گونه اقدام کنیم. باید ویدیویی ارائه دهیم که مخاطب علاقه  و استقبال خود را به خوبی نشان دهد.
در بازاریابی ویدیویی باید کسب و کار خود را معرفی کنیم، نقاط قوت آن را به رخ بیننده بکشیم و با معرفی محصولاتمان و موارد استفاده آن‌ها در قالب ویدیویی سرگرم‌کننده، مخاطب را جذب کنیم تا بداند درکنار برند ما حس اعتماد و خرید امن را تجربه خواهد کرد.
با ساخت ویدیو می‌توانیم احساس مخاطب را با برند درگیر کنیم و به ارتباط موثر دست یابیم تا در حافظه ی او ماندگاری بیشتری داشته باشیم که این ماندگاری منجر به خرید مداوم از برند خواهد شد.
اگر دوست دارید برندتان برای مخاطب خسته کننده نشود و تعامل خوبی برای جذب اعتماد مشتری داشته باشید و هدفتان بازگشت سرمایه بالا است، بازاریابی تبلیغاتی خود را به گروه متخصص حضورمدیا بسپارید. 

error: کپی رایت مجاز نیست!!!