پرش لینک ها

طراحی بنر و بیلبورد

اگر قصد دارید همیشه در نگاه دیگران دیده شوید و محصولِ خود را به رخ بکشید، باید از تبلیغات حرفه‌ای استفاده کنید.

اگر قصد دارید همیشه در نگاه دیگران دیده شوید و محصولِ خود را به رخ بکشید، باید از تبلیغات حرفه‌ای استفاده کنید.
بیلبورد و بنر‌های تبلیغاتی در این ساختار حرف اول را برای گفتن دارند، چرا که همیشه در مکان‌های پرتردد و در مقابل دید عابران و جاده‌های شلوغ نصب می‌شوند. بیلبورد‌ها، معمولا در شریان‌های اصلی رفت‌و‌آمدِ شهری و بین شهری، آزادراه‌ها و  بزرگراه‌ها نصب می شوند.

بیلبورد‌ها و بنر‌ها با قابلیت‌های بالا، همیشه در معرض دید بیشتری هستند، به طور مثال می‌توان فرم و مدل آن را بسته به نیاز و سلیقه‌ی خود‌ تغییر داد.
می‌توانید بیلبورد و بنر را شبیه یک خانه، الگوی رادیاتور، شامپو یا هر طرح دیگری در تبلیغات، به نفع خود شخصی‌سازی کنید.
نوع دیگری از بیلبوردها وجود دارد که به‌صورت دیجیتال است، تصاویر و متن ‌از طریق برنامه‌ و نرم‌افزار‌های رایانه‌ای کنترل می شود و در صورت نیاز طی برنامه زمانی مشخص تغییر می‌کند.
یکی از برترین قابلیت‌های بیلبورد‌های ‌دیجیتال پخش چند تبلیغ از شرکت‌های مختلف در یک روز، که به صورت برنامه ریزی شده و طی بازه‌ی زمانی، متغیر است.
برای طراحی بیلبوردها و بنرها باید از نرم‌افزار‌های قدرتمندی که ویژگی‌های گسترده‌ای برای طراحی دارند بهره برد تا نیاز به کیفیت بالا در زمان اجرا و بی نقص بودن آن تامین شود.
بنرها نیز معمولا به صورت استند، برای انجام تبلیغات، معرفی خدمات، محصولات یا اطلاع رسانی ارائه می شوند و جنس آن از پلکسی، فلز یا چوب است، به صورت رومیزی، ایستاده و … در سایز های متفاوت اجرا می شوند البته
بنرها هم مانند بیلبوردها به صورت دیجیتال نیز اجرا می شوند.
شما اگر در اجرای بنر و بیلبورد از طراحی خاصی استفاده کنید در ذهن مخاطب ثبت خواهید شد و با شنیدن نام برند شما آن را به یاد خواهد آورد، پس در انتخاب طراحی بیلبورد باید از شیوه های جذاب و حرفه ای، به صورت هنرمندانه و خلاقانه استفاده کنید تا اثر بخشی آن چندین برابر باشد.
 با طراحی بیلبورد و بنر توسط گروه حرفه ای حضور مدیا به بهترین و جذاب‌ترین روش در جای خود جلوه‌گری کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت کلیک کنید.

error: کپی رایت مجاز نیست!!!