پرش لینک ها

تولید محتوای سایت

موتورهای جستجو به گونه‌ ای عمل می‌کنند که بهترین و مفیدترین محتوای موجود در وب را درنتایج، بالا می‌برند.

از اهمیت و ضرورت تولیدمحتوای سایت، استفاده از منابع مناسب و غنی، به کارگیری اصول سئو برای افزایش بازدید و بالابردن ترافیک می‌باشد. این امر زمینه جلب اعتماد و رفع نیاز کاربران را فراهم می‌کند و موجب افزایش اعتبار شما در موتورهای جستجو می‌گردد.
در تولید یک محتوای مناسب باید به نکاتی توجه داشت، متن باید در ضمن ساده نویسی و کامل نویسی دارای عنوان جذاب، مقدمه استاندارد، متن یا بدنه مرتبط با‌موضوع و پایان‌بندی جذاب باشد.

در مبحث الگوریتم موتورهای جستجو باید به‌دنبال کلمات‌کلیدی و مرتبط ،به اندازه و مناسب با موضوع مطرح شده باشید.
محتوا باید یونیک و اصل باشد و از منبع دیگری کپی‌برداری و یا با‌ استفاده از هوش‌مصنوعی تولید نشده‌باشد.
در تولید‌محتوا باید از طولانی نویسی و استفاده از مقالات بسیار بلند و یا بسیار‌کوتاه اجتناب کرد و طول مقالات معمولا باید 1000 کلمه باشد.
از لینک‌های داخلی و خارجی به شکل درست و بهینه بهره برده‌باشد و به صورت افراطی از لینک‌ها، به خصوص خارجی استفاده نشده‌باشد، زیرا در حساسیت موتور‌های جستجو فاکتور منفی به حساب می‌آید.
استفاده از تصاویر alt شده، ویدیو، صوت و پادکست‌های مناسب در خلال متن باعث دریافت امتیاز مثبت وبالا بردن سئو سایت می‌شود.
وقتی محتوایی مفید در زمینه‌ای خاص منتشر می‌شود و از طرف بازدید‌کنندگان و حتی بسیاری از وب‌سایت‌ها باذکر منبع و حتی بدون ذکر منبع تمام یا بخشی از آن کپی برداری می‌شود، موجب افزایش سئو متن اصلی در وب سایت اولیه می‌شود.
موتورهای جستجو به گونه‌ ای عمل می‌کنند که بهترین و مفیدترین محتوای موجود در وب را درنتایج، بالا می‌برند.  
بعد از نگارش محتوا نوبت به اصلاح بخش‌های مبهم، حذف اطلاعات بی‌اهمیت و افزودن مطالب جدید و کاربردی است.
درج پایان بندی مناسب و مختصر که با ایجاد سوال، ارائه راهکار، مرور نکات ارائه شده، نتیجه گیری مخاطب را برای انتخاب بهتر یاری می‌کند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
error: کپی رایت مجاز نیست!!!