پرش لینک ها

تولید محتوای انگلیسی

برندها، افرادشاخص و مشهور، خدمات اجتماعی، درمانی، هنری، هولدینگ‌ها، هتلینگ و گردشگری و... با تولید محتوای انگلیسی در وب‌سایت‌شان و دارا‌بودن محیطی مناسب و جذاب به همین زبان، به‌راحتی خود را در دنیا معرفی می‌کنند.

برای ارائه محصول، معرفی برندینگ، بازاریابی بین‌المللی و برقراری ارتباط موثر در عرصه‌ی‌ جهانی نیازمند استفاده از‌ زبان‌ جهانی برای وب‌سایت خود هستید. در چند دهه‌ی اخیر زبان‌انگلیسی نوعی برند‌ معتبر زبانی در دنیا معرفی شده و در بیشتر کشورها پذیرفته و قابل قبول است و زبان بین المللی در جوامع جهانی است.
برندها، افرادشاخص و مشهور، خدمات اجتماعی، درمانی، هنری، هولدینگ‌ها، هتلینگ و گردشگری و… با تولید محتوای انگلیسی در وب‌سایت‌شان و دارا‌بودن محیطی مناسب و جذاب به همین زبان، به‌راحتی خود را در دنیا معرفی می‌کنند.

با این‌کار محدودیتی در مرز جغرافیایی، برای حضور مستمر و فعالیت گسترده وجود نخواهد‌داشت و به‌راحتی می توانند حرفه و خدمات مرتبط با‌آن را گسترش دهند و از‌این طریق به افزایش هرچه بیشتر درآمدشان کمک کنند.
الگوریتم‌های موتورهای جستجو، رفتار هوشمندانه‌تری در سئو سایت انگلیسی نسبت به زبان فارسی دارند. سئو سایت انگلیسی روش‌ها و اصول خاص خود را دارد که باید به دست افراد متخصص سئو انگلیسی سپرده شود تارتبه‌بندی و جایگاه مناسبی در الگوریتم‌های جستجو کسب کند.
شما می‌توانید مقاله‌ها و محتوای فارسی موجود در وب‌سایت خود‌را به‌زبان انگلیسی نیز ارائه دهید و در این مسیر از ساخت کاتالوگ و امکانات دیگر بهره‌ببرید. با این‌کار به ‌مخاطبان خود نشان خواهید‌داد که فعالیت شما محدود به ایران نیست بلکه در جوامع بین المللی فعالیت دارید و از اعتبار بالایی برخوردارید.
کسانی می‌توانند کار تولید محتوای انگلیسی را انجام‌دهند که تسلط کافی بر زبان و سئو سایت را داشته‌باشند، این افراد باید تجربه و مهارت بسیار بالایی درقواعد‌زبان، تولید‌محتوا برای سلیقه بین‌المللی، لحن و بیان مناسب، اصول نگارشی، املایی و مورد اعتماد شما باشند.
در ترجمه نباید به هیچ عنوان از گوگل ترنسلیت استفاده‌شود.
مجموعه حضور‌مدیا با افراد مورد اعتماد و متخصص، خدمات گوناگونی از‌جمله تولید‌محتوا و ساخت وب‌سایت به‌زبان‌َانگلیسی را، با در نظر گرفتن سئو و به طور کامل برای شما فراهم می‌کند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
error: کپی رایت مجاز نیست!!!