پرش لینک ها

30 قدم تا پرواز

نویسنده:

محمد علی میراب زاده

مدیر هنری:

امیرحسین فتحعلی‌زاده

گرافیک داخلی:

حضورمدیا

چاپ:

اول / 1400

تحقیق و مصاحبه:

محمد علی میراب زاده

طراح جلد:

الف.اکبرزاده

شابک:

978-600-96606-6-7

تیراژ:

500

کتاب سی قدم تا پرواز با مصاحبه و نگارش محمد علی میراب زاده، با پژوهش موسسه فرهنگی هنری شهدای ناجا، به بیان روایت دلاوری جانبازان نیروی انتظامی می پردازد ، نشر رسانه قرن آن را به چاپ رسانده است.
درباره کتاب
کتابی که در دست دارید روایت مختصری از شهامت بیکران تعدادی از عزیزان جانباز نیروی انتظامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا سال های اخیر است که به بیان خاطرات، دلنوشته ها و شهامت های این عزیزان جانباز می پردازد.
این فرشتگان دلاور آسمانی جانبازان قطع نخاع، روشندل، ترکش های متعدد در بدن و ... می باشند و یقینا این اعداد نمایان گر میزان سختی های وارده به آنان وخانواده محترم شان نمی باشد.
برگی از کتاب
عملیاتهای موفق، کفرشان را درآورده بود! خار چشمشان شده بودیم. طبیعی است که بعد از هر شکستی به دنبال جبرانش باشند. آتش زدن تجهیزات دولتی، گروگانگیری پاسداران و هر خرابکاری دیگری که در توانشان بود، از آن دریغ نمی کردند. مدتها بود که چند نفر از دوستان و همکاران را به اسارت برده بودند. می دانستیم از شکنجه ی نیروهای نظامی فیلمبرداری می کنند. این فیلم ها، مشتری های دست به نقدی داشت. فیلم های میلیون دلاری، مشتری های میلیارد دلاری آمریکا و متحدانش!
کشورهای عربی در ازای ایجاد نا امنی، آتش زدن های اموال عمومی، شکنجه، گروگانگیری و... پول خوبی می دهند. کافی است که تصمیم به همکاری بگیرند. آنوقت است که اسلحه و مهمات وهرآنچه دلشان بخواهد، به وسیله ی همان کشورها در اختیارشان قرار میگیرد.
با اینهمه خیلی موفق نیستند. قیمت ناامن کردن کشورمان مبلغ هنگفتی است!

error: کپی رایت مجاز نیست!!!