پرش لینک ها

صید جواهر

نویسنده:

امیر حسین فتحعلی زاده

مدیر هنری:

امیرحسین فتحعلی‌زاده

گرافیک داخلی:

حضور مدیا

چاپ:

اول / آبان 1400

تحقیق و مصاحبه:

فریبا کرمی

طراح جلد:

امید کردی

شابک:

978-600-96606-7-4

تیراژ:

1000

کتاب صید‌جواهر به‌ قلم جناب آقای‌ امیر‌حسین فتحعلی‌زاده و مصاحبه و پژوهش سرکارخانم فریبا کرمی روایت‌شده و توسط نشر رسانه قرن به چاپ رسیده ‌است.

درباره کتاب صیدجواهر

خاطرات زندگی و نحوه شهادت دوتن از شهدای حافظ‌ امنیت‌ مردم ، شهیدان رضاصیادی و ایرج جواهری از زبان دوستان و آشنایان را نقل می‌کند.
در این کتاب سعی شده شخصیت و زندگی اجتماعی شهیدان آن‌طور که بوده بیان شود و نه صرفا روایت ماورایی، معنوی و احساسی را ترسیم کند و زندگی ملموس و واقعی را به تصویر بکشد. نویسنده نیز با رسم امانتداری درنقل قول‌ها و گویش‌ها و لحن‌ها به شیوایی و شیرینی داستان ها را بازگو می‌کند.
زمانی در جامعه‌ی اسلامی نظم و امنیت وجود خواهد‌داشت که حافظان حیثیت با حضور در بین هم‌وطنانشان و با پای‌بندی برسر آرمان های خود، دفاع شجاعانه و شوق شهادت برای حفظ عزت انقلاب اسلامی، تلاش می کنند. شهدای امنیت کشور مظلومانه، با‌شجاعت و دلیرانه این نظم و آرامش را بارها با‌ خون خود امضاء کردند. یکی از این حوادث، در آبان سال 98 به‌وقوع پیوست و موجب شهادت فداکاران این کشور شد.

بخشی از کتاب
همیشه می‌گفت:"مامدافع وطنیم." وبا لبخند ادامه‌می‌داد:" ما نمیذاریم کسی نگاه چپ به کشورمون بندازه. این دشمنای ما فقط حرف میزنن. کافیه یه بار جنگ شروع بشه، اونوقت میبینن که کی قویتره."

error: کپی رایت مجاز نیست!!!