پرش لینک ها

رستگاران

نویسنده:

علیرضا جلیلی فر

مدیر هنری:

امیرحسین فتحعلی‌زاده

گرافیک داخلی:

حضورمدیا

چاپ:

اول / بهار1401

تحقیق و مصاحبه:

امیر حسین فتحعلی زاده

طراح جلد:

حضورمدیا

شابک:

978-600-98365-9-8

تیراژ:

500

کتاب رستگاران به قلم علیرضا جلیلی فر( جلیلوند) و پژوهش امیرحسین فتحعلی زاده جمع آوری شده است و انتشارات رسانه قرن آن را منتشر کرده است.
درباره کتاب رستگاران
این کتاب به بیان زندگی گرانقدر برادران شهید حسن و احسان موحد رستگار، آغاز زندگی، خصوصیات رفتاری، حالات معنوی و فعالیت های سیاسی و انقلابی شان در زمان نهضت، جنگ و جبهه پرداخته است. این روایات از زبان همسر، همرزمان و خانواده شهید و با هنر نویسنده به نگارش درآمده است.  در آخرکتاب به زیبایی، رابطه عاشقانه و سلوکانه شان با خدای خود و حمد و ثنای اورا در وصیت نامه شان به تصویر کشیده اند.
بخشی از کتاب
عمری است که در پی لقایت، حال و هوای دیگر بر سرم شده است. گام هایم از برای دیدار تو خسته است از بس راه پیمودم، بیابان های گرم وسوزان جنوب را پشت سر نهادم، قله های رفیع و سخت غرب و کردستان را زیر پا در نوردیدم، دره های پرفراز و نشیب محرم، صحرای رمضان، ارتفاعات سردشت و... از برای دیدارت، حال با قبول کردن من در حضورت آرامش بخش که تو عطاکننده نفس مطمئنه ای. آخرین لحظات شب است و از مصاحبت با یک شهید برگشتم.نمی دانم تاکنون در زندگی ام چنین حالتی به وجود نیامده بود، تاکنون این طور شاد نشده بودم. لحظاتی دیگر به سحر نمانده است و احساس می کنم که آخرین پیامم را بر روی صفحه کاغذ می نویسم.

error: کپی رایت مجاز نیست!!!