پرش لینک ها

ایستگاه هفتم

نویسنده:

مجتبی جمالی تبار

مدیر هنری:

امیرحسین فتحعلی‌زاده

گرافیک داخلی:

حضورمدیا

چاپ:

اول / زمستان 99

تحقیق و مصاحبه:

موسسه فرهنگی هنری شهدای فراجا

طراح جلد:

حضورمدیا

شابک:

978-600-0000-0-0

تیراژ:

1000

کتاب ایستگاه هفتم، نوشته مجتبی جمالی تبار و پژوهش موسسه فرهنگی هنری ناجا با مدیریت هنری امیر‌حسین فتحعلی‌زاده جمع آوری شده است و انتشارات رسانه قرن آن را به‌چاپ رسانده‌است.
درباره کتاب ایستگاه هفتم
کتاب ایستگاه هفتم به روایت شهادت مظلومانه‌ی شهدای خیابان پاسداران، شهید محمد‌علی بایرامی، شهید رضا امامی، شهید رضا مرادی‌علمدار، شهید محمد‌حسین حدادیان که پس ازحضور درسوریه و جنگ با داعش ، شهادت در همین تهران برای او رقم خورد.
قسمتی از کتاب
همین که نیروهای انتظامی و بسیج سعی دارند تا پس از موفقیت در خنثی کردن کپسو ل‌ها، کنترل خیابان گلستان هفتم را به‌دست بگیرند، یکی از دراویش با خودروی سمند و با سرعت حدود 70 کیلومتر بر ساعت به‌سمت نیروهای بسیج حمله‌ور می‌شود.
اقدامی شبیه به اقدام محمد ثلاث، اما این‌بار با خودرویی کوچک‌تر ولی با سرعتی بیشتر! در پی حرکت دیوانه‌وار خودروی سمند، حدود هشت نفر از بسیجیان زخمی و به‌شدت مجروح شده و بسیجی محمدحسین حدادیان توسط خودرو به زیر گرفته می‌شود.
اوباش پیکر این بسیجی را درحالی‌که نفس‌هایش به شماره افتاده، به داخل جمعیت و بین خودشان می‌کشانند و بعد از رها کردن او شروع می‌کنند به چاقوچاقو کردن وی.
علاوه بر ضربات چاقو، با تیرباران کردن بدن حدادیان به‌وسیله تفنگ‌های بادی، جای حدود پنجاه گلوله ساچمه‌ای راروی بدن وی باقی می‌گذارند.
حدادیان درنهایت براثر ضربات سختی که به صورت مخصوصا ناحیه چشم و بدنش وارد شده بود، به شهادت می‌رسد.

error: کپی رایت مجاز نیست!!!