پرش لینک ها

طراحی سایت بدون یک خط کد نویسی !!!

طراحی سایت بدون یک خط کد نویسی ، حقیقت یا اغراق و حربه ای تبلیغاتی ؟

امروزه ابزارهای زیادی برای آسان تر شدن کار طراحی سایت به وجود آمده است ، از سایت ساز های آنلاین تا سیستم مدیریت محتواهایی چون وردپرس یا صفحه سازهایی مانند المنتور و قالب های آماده وردپرس و …
اما این هرگز به این معنی نیست که شما از کدنویسی بی نیاز یا ملزم به یادگیری آن نباشید !

شاید نیاز نباشد یا خیلی کم نیاز باشد که از کد نویسی استفاده کنید اما برای استفاده از این ابزارها شما باید کدهای مربوطه را آموخته باشید تا بتوانید از ابزارهایی که دقیقا بر اساس همان کدها طراحی شده اند استفاده نمایید.

اگر شما مقدمات دانش های پایه ای را نیاموخته باشید هرگز نمی توانید از چالش های پیش روی خود عبور کنید تا حدی که گاهی برای انجام تغییرات کوچک مانند تغییر رنگ یک متن دست و پا بسته خواهید بود.

پس بهتر است قبل از رفتن به سراغ صفحه سازها یا قالب های آماده یا هر ابزار دیگر ، کمی پایه های خود را تقویت کنید.
بهتر است تعارف را کنار بگذاریم ، واقعا همه چیز به آن آسانی که می گویند نیست ، این ابزارها فقط به وجود آمده اند که به کار طراحان سایت سرعت ببخشند و هزینه طراحی سایت را کم بکنند اما هرگز ما را از آموختن دانش های پایه بی نیاز نمی کنند.

هر چقدر مهارت های پایه ای یک طراح بالاتر باشد می تواند استفاده ی بهتر ، مفیدتر و بهینه تری از این ابزارهای آماده بنماید اما نداشتن مهارت پایه ای ، خیلی زود شما رو با چالشهای بسیار زیاد سردرگم خواهد کرد.


اگر علاقمند به طراحی سایت هستید پس بهتر است درست و اصولی شروع کنید تا بعد از مدتی هزینه کردن برای تهیه ی ابزارهای آماده ، با ناکامی روبرو نشوید.
نگران نباشید راه موفقیت برای علاقمندان در این عرصه هموار است ولی مستلزم تلاش و تمرین بسیار است.
حقیقت آن است که مسیر برای کسانی کوتاه می شود که تلاش بیشتری بنمایند ، مسائل زیادی برای آموختن وجود دارد و طراحی سایت شامل بخشهای متعددی می شود .
ساده ترین ابزار در این میان که امروزه تبلیغ بسیاری برای آن می شود سایت سازهای آنلاین می باشد اما شامل هزینه زیاد و عدم انعطاف پذیری در تغییرات مد نظر است و به هیچ عنوان مناسب برای کار طراحان سایت نیست و فقط می تواند برای افرادی که قصد طراحی یک سایت شخصی را دارند و نیازمند امکانات خاصی نمی باشند مناسب باشد.

استفاده از ابزارهای دیگر مانند قالبهای آماده وردپرس و یا المنتور هم  قطعا مستلزم یادگیری مهارت های پایه ای است پس بهتر است قدم به قدم جلو بروید تا بتوانید در این عرصه تبدیل به یک طراح سایت موفق بشوید.

می توانید زیر همین پست سوالات خود را با ما مطرح کنید و از مشورت واحد فنی حضورمدیا بهره مند شوید ! به امید موفقیت روز افزون شما.

پیام بگذارید